Розклад

ЗАТВЕРДЖУЮ

              В.о завідувача КЗО «ДНЗ( я-с) № 366»ДМР

Н.А.Іванченко

 

Спеціально - організована діяльність з дітьми в групах КЗО  «ДНЗ (я -с) № 366»ДМР  на 2020 – 2021  навчальний рік

д

/

т

Перша молодша група № 1

Перша молодша група №2

Перша молодша група №3

Середня  група

№ 4

Середня  група

№ 8

Старша   група

№ 5

Понеділок

Музика 9.00- 9.10

Озн. з  соціумом    

Музика 9.40- 9.50

Озн. з  соціумом 

 

 

Музика 9.20-9.30

Розвиток мовлення

/художня література

 

Музика 9.00-9.20

Ліплення /Аплікація

ІІ пол.дня

Озн. з  соціумом

 

 

Розвитокмовлення

/художня література

        Малювання

Психологія 9.00-9.20

Фізкультура 9.25- 9.45

Ліплення /Аплікація

художня література

 

Вівторок

Сенсорний розвиток

Фізкультура

 

 

Ліплення /Аплікація

 

Фізкультура

   

Фізкультура

Озн. з  соціумом    

 

 

Фізкультура 9.00- 9.20

Логіко – математичний розвиток

Психологія 9.30-9.50

 

Музика 9.25-9.45

Озн. з  соціумом

 

Озн. з  соціумом

Грамота

Середа

Озн.з природ.довкіллям

Малювання

 

 

 

  Озн.з природ.довкіллям

Малювання

 

  Музика 9.50-10.00

Сенсорний розвиток

 

Озн. з  соціумом

Музика 9.00-9.20

 

Фізкультура 9.00- 9.20

Логіко – математичний розвиток

 

Музика 9.55-10.20

Логіко – математичний розвиток

Озн.з природ.довкіллям

 

Четвер

Фізкультура

Ліплення /Аплікація

 

 

Музика 9.50-10.00

Сенсорний розвиток

 

 

 

 

 

Фізкультура

Ліплення /Аплікація

 

 

Розвиток мовлення

/художня література

Малювання

 

Музика 9.25-9.45

Ліплення /Аплікація

ІІ пол.дня

Озн. з  соціумом

 

Фізкультура 10.00- 10.25

Розвиток мовлення

        Малювання

 

П'ятниця

Музика 9.20 – 9.30

Розвитокмовлення

/художня література

 

Фізкультура

Розвитокмовлення

/художня література

Озн.з природ.довкіллям

Малювання

Озн.з природ.довкіллям

Фізкультура 9.55-10.15

Фізкультура 9.00- 9.20

Озн.з природ.довкіллям

Музика 9.00-9.25

Озн. з  соціумом

Психологія 10.10-10.35

 

 

д

Старша  група №6

Молодша  група №7

Молодша група №9

Молодша  група № 10

Старша   група № 11

ПРИМІТКА

Понеділок

Музика 10.20-10.45

Розвиток мовлення

Ліплення /Аплікація

 

 

Музика 9.30 - 9.45

Ліплення /Аплікація

Музика 9.55 -10.10

Малювання

   Психологія 9.40-9.55

Озн.з природ.довкіллям

Ліплення /Аплікація

Фізкультура 9.55- 10.20

Розвиток мовлення

Ліплення /Аплікація

 

 

 

Вівторок

Психологія 9.00-9.25

Малювання

Озн. з  соціумом

 

Фізкультура 9.30- 9.45

Логіко – математичний розвиток

Фізкультура 9.55-10.10

Логіко – математичний розвиток

Музика 9.00 - 9.15

Малювання

 

Музика 9.55-10.20

Малювання

Озн.з природ.довкіллям

 

 

Середа

Фізкультура 10.25- 10.50

Логіко – математичний розвиток

Психологія 9.00-9.15

Фізкультура 9.55 - 10.10

Озн. з  соціумом

Музика 9.30 - 9.45

Озн. з  соціумом

Фізкультура 9.30- 9.45

Логіко – математичний розвиток

Логіко – математичний розвиток

Озн. з  соціумом

Психологія 9.30-9.55

 

 

Четвер

Музика 9.55-10.20

Грамота

Озн.з природ.довкіллям

 

Розвитокмовлення

/художня література

Малювання

 

Фізкультура 9.00- 9.15

Розвитокмовлення

/художня література

 

Музика 9.00 - 9.15

Озн. з  соціумом

Фізкультура 9.25- 9.50

Грамота

Озн.з природ.довкіллям

 

 

П'ятниця

Фізкультура 10.25- 10.50

Озн. з  соціумом

Художня література

 

Музика 9.35 - 9.50

Озн.з природ.довкіллям

 

Психологія 9.00-9.25

Ліплення /Аплікація

Озн.з природ.довкіллям

 

Розвитокмовлення

/художня література

Фізкультура 9.30- 9.45

Музика 10.00-10.25

  Художня література